Pazartesi - Cuma09:00 - 17:30
Adres :Gustoweg 15 3029 AR Rotterdam, Hollanda
Sosyal Medya Hesaplarımızı Ziyaret Edin

Hollanda Gayrimenkul Yatırım

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data. Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures. Completely iterate covalent strategic theme areas via accurate e-markets.

YatırımHollanda'da Gayrimenkul Yatırımı

Yatırımınızı Avrupa Birliği'nin prestijli ülkelerinden Hollanda'da değerlendirmek ve kazanç elde etmek isterseniz sizlere bu konuda yol göstermekten mutluluk duyarız.

Hollanda bir çok alanda da olduğu gibi yatırım açısından hem ekonomik hem de hukuki güvenlik vaat eden bir ülke. Özellikle son zamanlarda gayrimenkule duyulan ihtiyaç bu alanda yapılan yatırımları daha değerli kılmakta. Hollanda’da gayrimenkul sahibi olmak ise sizler için hem bir yatırım aracı hem de geleceğinizi Avrupa Birliği’ne taşımak için güzel bir fırsat niteliğinde. Özellikle konut ihtiyacı bulunan ülkeden gayrimenkul sektörü canlılığını korumakta ve yatırımcıların dikkatini çekmekte.

Sermayenizin, Avrupa’nın ekonomik olarak en istikrarlı ve güvenli ülkelerinden biri olan Hollanda’da değer kazanması, bir gayrimenkul yatırımı ile gerçekleşebilir. Avrupa’da temelli bir gelecek planı için bir yatırım niteliğinde olan taşınmazdan elde ettiğiniz gelirler ile maliyetinizi amorti edebilir; elde ettiğiniz kira gelirlerinizle döviz birikiminde bulunabilirsiniz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Yatırım

Hollanda'da
Gayrimenkul Sahibi Olmak

Hollanda Avrupa Birliği’nde refah seviyesi en yüksek ülkeler arasında başı çekiyor. Her daim canlı ticareti ve insan hareketliliği diğer sektörlerde de olduğu gibi gayrimenkul yatırımını cazip kılmakta. 

Ülkeyi cazip kılan sebeplerden biri ise medeni ve mülkiyet haklarının hukuk güvenliği kapsamında korunması. Bu durum yatırımınızın korunması ve uyuşmazlıklarda adalete duyulan güvenden kaynaklı olarak piyasa duyulan itibardan kaynaklanmaktadır. Hollanda’da gayrimenkul sahibi olarak yatırımınız ticari ya da şahsi olarak değerlendirmek geleceğinizi Avrupa’da kurmak için ilk adım olabilir.

Gayrimenkul sahibi olmak için, gerekli piyasa araştırmalarının ve kıyaslamaların yapılması; yatırımın amorti süresi ve potansiyel getirisi, birikiminizi bu alana yönlendirmek için üzerinde detaylıca düşünülmesi gereken elzem noktalardır. Bu açıdan AB Hukuk ve Danışmanlık, Hollanda’nın bir çok bölgesinde kurumsal müşterilere hizmet veren emlakçılar ile partnerlik yapmaktadır. İhtiyacını duyduğunuz gayrimenkulun fiziki ve ekonomik özelliklerini dikkate alarak, sizin için en uygun taşınmazları tespit ediyor; Hollanda’da bulunmasanız bile sizin için gerekli müzakareleri hukukçu ekibimiz ile yürütüyoruz.

Aramakta olduğunuz bir ev ya da işyeri ise sizler için taşınmazların fiziksel ve ekonomik olarak saha araştırmalarını yapıyor; detaylı bir rapor şeklinde bilginize sunuyoruz. İlerleyen süreçte, taşınmazın devredilmesi ve gerekli resmi işlemlerin yapılması için avukat partnerlerimiz ile tüm süreci sizin adınıza yürütüyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak için bizlere mail ya da telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

NedWerkUlaşım
Nedwerk Personeelsdiensten
İletişimBize ulaşmak için;
https://nedwerk.eu/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map-3.png
Güncel PaylaşımlarSosyal Medya
NedWerkUlaşım
Nedwerk Personeelsdiensten
İletişimBize ulaşmak için;
https://nedwerk.eu/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map-3.png
Güncel PaylaşımlarSosyal Medya