Pazartesi - Cuma09:00 - 17:30
Adres :Gustoweg 15 3029 AR Rotterdam, Hollanda
Sosyal Medya Hesaplarımızı Ziyaret Edin
PERSONEL BULMA DA IDEAL PARTNERİNİZ

Çözüm ortağınız

https://nedwerk.eu/wp-content/uploads/2017/04/blog-post-05-3-1280x854.jpg

Küresel dünyada rekabetçi bir işletmeye olan ihtiyacınız her geçen gün artıyor. İşletmenizi daha ileriye taşımanıza yardımcı olacak bilgili bir uluslararası İK ortağı arıyorsanız eğer! Yüksek nitelikli ve çok dilli adaylar bulma konusundaki tecrübemize güvenebilirsiniz.

Uluslararası başarıya ulaşmak için sadece pazarın dilini değil, kültürünü de konuşmanız gerektiğine inanıyoruz. Yetenekli IK ekibimiz yeni personeller konusundaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde analiz ederek, doğru yönlendirmeler yapacaktır.

Yüksek Nitelikli Göçmenin işe alınması sürecini yönetirken, aynı zamanda personelinizin Hollandaya geliş sürecindeki tüm resmi prosedürlerini biz halletmekteyiz.

Nedwerk geniş bir müşteri ağına ve farklı uzmanlık alanlarında deneyime sahip bir çok profesyonele kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Uzman ekibimiz size yardımcı olmak için sabırsızlanıyor!

SÜREÇ YÖNETİMİ

İşe Alım
Süreci

Öncelikle, şirketiniz için mükemmel adayı bulmanıza yardımcı olmak amacıyla, personel ihtiyaçlarınızı anlamak için sizinle detaylı bir toplantı ayarlayacağız. Organizasyonunuz için mükemmel adayları seçmede bu görüşmenin önemi büyüktür. Ziyaretimizden sonra profilinize ve şirket kültürünüze uygun adayları seçme sürecini başlatıyoruz.

Ön elemeyi takiben tüm adaylarla kapsamlı bir görüşme için online ya da ofisimizde bir görüşme gerçekleştiriyoruz.  Adayı psikolojik değerlendirmeler, dil ve diğer yeterlilikleri konusunda bazı testlere tabi tutuyoruz.

Bu eleme görüşmelerinden sonra adayın izni alınarak şirketinizin gereksinimlerinize en uygun adayların özgeçmişlerini ve kişisel profillerini alacaksınız. Seçtiğiniz adaylar ile gerçekleşecek mülakatları ayarlıyor, anlaşma sağlandığı taktirde sözleşme detayları hakkında tavsiyelerde bulunuyoruz.

Son olarak, sözleşme süresi boyunca değerlendirmeler yaparak müşteri memnuniyetini ve adaylarımızın ilerlemesini titizlikle takip ediyoruz.

Değerlendirme
Planlama
İnsan Kaynakları
Strateji
Başlangıç
Entegrasyon
Değerlendirme
Planlama
İletişim
Strateji
Başlangıç
İnsan Kaynakları
NedWerkUlaşım
Nedwerk Personeelsdiensten
İletişimBize ulaşmak için;
https://nedwerk.eu/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map-3.png
Güncel PaylaşımlarSosyal Medya
NedWerkUlaşım
Nedwerk Personeelsdiensten
İletişimBize ulaşmak için;
https://nedwerk.eu/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map-3.png
Güncel PaylaşımlarSosyal Medya